Tyrozyna w walce z depresją i zbędnymi kilogramami

Tyrozyna w walce z depresją i zbędnymi kilogramami

Tyrozyna – Jest to aminokwas wytwarzany przez organizm ludzki. Jej brak prowadzi do problemów z tarczycą, niskiego ciśnienia krwi i temperatury ciała (ciągle zimne dłonie i stopy), depresji i chronicznego zmęczenia, uczucia ciężkości mięśni łydek.

L-tyrozyna ma właściwości: łagodzenie stresu, depresja, uczucie wzburzenia i niepokoju. Potrafi zwiększyć uwagę, sprzyja szybszej regeneracji sił nawet po wyczerpujących treningach lub trudnych emocjonalnie wydarzeniach. Łagodzi objawy PMS. Lek stosuje się w leczeniu różnego rodzaju uzależnień: kokainy, narkotyków, kofeiny.

Inny aspekt zażywanie leków zawierających tyrozynę – utrata wagi. Substancja zmniejsza apetyt i zmniejsza masę tłuszczu, poprawia pracę nadnerczy i przysadki mózgowej. Poprawia nastrój, co jest ważne w okresach stosowania diety, każdy o tym wie, przynajmniej raz zmaga się z nadwagą.

Jeśli odczuwasz ciągłą apatię i senność, obojętność na wszystko, co się dzieje i chroniczne zmęczenie – skontaktuj się z lekarzem, być może będziesz musiał przejść kurs tyrozyny.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.