Facebook Pixel

Trzy przekąski, które równoważą poziom cukru we krwi, a ich ugotowanie zajmuje tylko 3 minuty!

Trzy przekąski, które równoważą poziom cukru we krwi, a ich ugotowanie zajmuje tylko 3 minuty!

Kiedy robisz się naprawdę głodny, znajdujesz się w kuchni w rozmyciu, nie wiedząc, jaka przekąska zaspokoi Twój głód lub, co gorsza, weźmiesz tabliczkę czekolady, która tylko podniesie poziom cukru we krwi. Spokojnie, szybkie i łatwe przekąski, które równoważą poziom cukru we krwi, są łatwiejsze do przygotowania niż myślisz. Zawsze miej pod ręką te trzy kreatywne opcje, aby nie czuć się szalenie głodnym.

1. Gotowa zielona zupa

Soki i koktajle stały się niezwykle popularne ze względu na wygodę ich przygotowania – w kilka sekund można połknąć to, co najczęściej utożsamiane jest z codzienną normą zdrowego żywność.  Wszystkie owoce smoothie często prowokują kubki smakowe do dodawania większej ilości cukru, co jeszcze bardziej podnosi poziom insuliny. Gotowe zielone zupy mogą dostarczyć wszystkich składników odżywczych znajdujących się w smoothie, a ich pyszna baza botaniczna zapewnia, że Twoje słodycze są zaspokojone, a żołądek jest pełny. Możesz po prostu włożyć wszystkie składniki do rondla, zagotować  i ubij blenderem, dodając łyżkę kokosa jako zdrowy tłuszcz. Po prostu wrzuć wszystko, czego potrzebujesz do garnka, podgrzej i wypij (możesz pić z kubka, aby ułatwić proces).

2. Popcorn z masłem i kokosem

Jeśli nie próbowałeś połączenia amin kokosowych i masła z popcornem, straciłeś połowę życia. Po pierwsze: tak, masło może być zdrową żywnością, ale zawsze zwracaj uwagę na oleje tłoczone na zimno, takie jak Jarrow Formulas. Olej jest jednym z najlepszych źródeł biodostępnych, rozpuszczalnych w tłuszczach witamin A, D i K2, których we współczesnej diecie zachodniej jest poważny niedobór. Zdrowy tłuszcz stabilizuje hormony, a aminy kokosowe dodają niesamowitego smaku. Aminy kokosowe są wytwarzane ze sfermentowanego, odtworzonego soku kokosowego i soli. Są podobne do tamari czy sosu sojowego, ale bezglutenowe, bez soi, mają nieco bardziej syropowatą konsystencję i słodki smak, co czyni tę przekąskę naprawdę wartościową (jest też bogata w aminokwasy, które pomagają w regeneracji mięśni, funkcja mózgu i układ nerwowy) . Popcorn – to idealna przekąska: jest naładowana błonnikiem, aby utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą, a jej ziarna zapewniają chrupkość. Przygotuj trochę popcornu i wymieszaj z roztopionym masłem i aminami kokosowymi, aż do całkowitego pokrycia.

3. Tost z masłem migdałowym, cynamonem i jabłkami

Ta wersja jest dość popularna: jabłka są krojone w krążki, co czyni je idealną bazą do smarowania masłem migdałowym. Podczas gdy masło orzechowe zawiera już witaminę E oraz mnóstwo tłuszczu i białka, które równoważą poziom cukru we krwi, cynamon również odgrywa swoją rolę w równoważeniu metabolizmu i stabilizowaniu poziomu insuliny (plus, ma smak deserowy, który oszukuje język). jesz słodki i pyszny deser). Tylko upewnij się, że w maśle migdałowym jest tylko jeden składnik. migdał – na przykład  Artisana.

Te proste przekąski zrównoważą poziom cukru we krwi, dzięki czemu nigdy nie będziesz głodny!

Zawartość
  • 1. Gotowa zielona zupa
  • 2. Popcorn z masłem i kokosem
  • 3. Tost z masłem migdałowym, cynamonem i jabłkami
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.