Facebook Pixel

Witamina E i jej rola w planowaniu ciąży

Witamina E i jej rola w planowaniu ciąży

Witamina E (tokoferol)  a jego zawartość w organizmie wpływa na normalne funkcjonowanie i rozwój organizmu. Brak witaminy E w organizmie prowadzi do obniżenia odporności, dystrofii mięśniowej i osłabienia funkcji rozrodczych.

Jeśli planujesz ciążę w 2016 roku, musisz zacząć od sprawdzenia i normalizacji poziom witaminy E w Twoim organizmie. Witamina ta poprawia funkcjonowanie układu rozrodczego i odgrywa znaczącą rolę w procesie kształtowania się płodu, dlatego należy ją przyjmować przed ciążą iw jej trakcie.

Większość kobiet uważa, że normalne zdrowie – jest to gwarancja, że z organizmem wszystko jest w porządku i nie jest konieczne przyjmowanie różnych kompleksów witaminowych. Z tego punktu widzenia jest jeden niuans, który zwykle nie jest brany pod uwagę. W momencie powstania płodu potrzebuje już przydatnych substancji i pierwiastków, a niektóre z nich w ciele matki wystarczyły jej samej, ale dla dwojga to już nie wystarczy. Możesz jeszcze nie wiedzieć o ciąży, ale Twoje nienarodzone dziecko już potrzebuje substancji takich jak witamina E do prawidłowego i zdrowego rozwoju.

Asortyment witamin E najlepszych światowych producentów znajdziesz w katalogu naszego sklepu internetowego

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.