Facebook Pixel

Nierównowagi witamin i minerałów” - w Kijowie odbył się wykład edukacyjny

Nierównowagi witamin i minerałów” - w Kijowie odbył się wykład edukacyjny

Dnia 29 lutego w Kijowie, przy wsparciu Stowarzyszenia Żywienia i Dietetyki, odbyło się pierwsze spotkanie edukacyjne „Nierównowaga witamin i minerałów. Objawy i korekta. Organizator wydarzeń —  oficjalna rezydencja witamin BIOTUS. Zgromadziło się ponad 30 uczestników - lekarzy, dietetyków i osoby zainteresowane wsparciem witaminowym.

Wydarzenie otworzył Prezes Stowarzyszenia Dietetyków i Dietetyków Ukrainy, założyciel największego sklepu internetowego BIOTUS -  ;Olga Grekulova

Jako osoba publiczna i ambasadorka marki, Olga ogłosiła swój główny cykl wydarzeń: umożliwienie ludziom otrzymywania kompleksowych informacji na temat znaczenia zdrowia, sposobu i jakości odżywiania, kontroli równowagi wewnętrznej.

wykładowcą wydarzenia była lekarz ogólny, dietetyk z doświadczeniem klinicznym - Tatyana Lakusta. Tatiana w prostych słowach mówiła o: badaniach naukowych w dziedzinie żywienia, nowoczesnych metodach uzupełniania witamin w organizmie, a także przyczynach niedoboru minerałów i składników odżywczych.
Tatiana zwróciła szczególną uwagę na znaczenie najbardziej urozmaicona dieta i uzupełnienie witamin i mikroelementów w organizmie. Zaznaczyła, że konieczne jest osobne podejście do kwestii prawidłowego żywienia dzieci i osób starszych. Lekarz doradzał również w kwestii indywidualnego doboru kompleksów witaminowych: żelazo, kolagen w postaci proszku i tabletek, witamina D3, suplementy diety na odchudzanie. Każdy uczestnik imprezy miał okazję osobiście porozmawiać z dietetykiem, a także otrzymać pakiet uczestnika oraz skosztować zdrowych koktajli dla zdrowia, zakupić wszystkie niezbędne kompleksy witaminowe.

Podczas imprezy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z możliwość skosztowania zdrowych przekąsek i koktajli witaminowych, a także zakupu produktów w sklepie Biotus ze specjalnym rabatem.

Biotus oraz Stowarzyszenie Żywienia i Dietetyki zorganizują kolejne wydarzenie, które poświęcone będzie zdrowiu kobiet, pod koniec kwietnia śledź aktualizacje na Facebooku

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.