Kompleksy witaminowe dla mężczyzn i kobiet

Kompleksy witaminowe dla mężczyzn i kobiet

Kobieta i samiec Leksy witamin różnią się głównie ilością i proporcją witamin oraz mikroelementów. W codziennym życiu biurowym ta różnica nie jest zasadnicza – możesz wziąć „ogólne” kompleksy witaminowe.

„Specjalne” quo; te same leki dla mężczyzn i kobiet są przeznaczone na okresy wysokiej aktywności fizycznej. Na przykład w przypadku sportu, gdy organizm potrzebuje zwiększonych dawek substancji, aby przywrócić energię, aktywować wzrost mięśni i spalić nadwagę. A także do wzmocnienia układu rozrodczego.


Zestawy witamin Byli Adam i Ewa z amerykańskiej marki Now Foods przywracają zaburzony metabolizm, łagodząc tym samym chroniczne zmęczenie. Wzmacniają również układ odpornościowy i ogólnie energetyzują organizm.


W zestawie męskim Dodatkowo nacisk kładziony jest na odpowiedzialne za spermatogenezę i produkcję męskich hormonów cynk, witaminy F i E. Dzięki temu kompleks Adam korzystnie wpływa na zdrowie seksualne.

Автор:
Штатный сотрудник
16 maja 2017
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.