Witaminy TM BIOTUS partnerem maratonu fitness Olgi Polyakovej

Witaminy TM BIOTUS partnerem maratonu fitness Olgi Polyakovej

Wszyscy byliśmy poddani kwarantannie i zestresowani, wielu przybrało na wadze, więc mamy 21 dni na naprawienie sytuacji.

TM BIOTUS postanowił zostać partnerem maratonu fitness Olii Polyakovej „Od Nocnej Kapłanki do Królowa „Noce w 21 dni”, która rozpocznie się 15 czerwca.

Polyakova Vitamins

Wszyscy uczestnicy będą trenować z Olyą, schudnąć, dobrze się odżywiać i czuć się lepiej i zdrowiej.

Program maratonu fitness obejmuje trening funkcjonalny dla wszystkich mięśni grupy , pracę domową, a także starannie dobrany zbilansowany plan żywieniowy na wszystkie trzy tygodnie, składający się wyłącznie ze zdrowych produktów, opracowany przez profesjonalnych dietetyków i dietetyków, a także 21 dni motywacji i wsparcia.

Biotus przedstawia witaminy i suplementy diety własnej produkcji. W skład linii produktów wchodzą: Omega 3, witamina C i cynk -te witaminy i mikroelementy, dzięki którym proces odchudzania jest łatwiejszy i szybszy.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.