Facebook Pixel

Witaminy dla tarczycy

Witaminy dla tarczycy

Tarczyca to narząd, który wytwarza hormony tarczycy odpowiedzialne za tempo metabolizmu. Ich brak równowagi powoduje różne problemy – utrata masy ciała, nadwaga, lęk, senność, ciężka menopauza i inne. Przy słabej produkcji trijodotyroniny przez tarczycę lekarze przepisują leki zawierające jod. Produkty z alg nasycają organizm jodem, regulują poziom glukozy i cholesterolu.
Jakich witamin potrzebuje tarczyca?
Witamina B12 uczestniczy w tworzeniu krwi, od niej zależy praca układu nerwowego, poziom hormonów i produkcja energii.
Przyjmowanie witamin należy rozpocząć od wizyty u terapeuty. Kupuj sprawdzone markowe leki. Tutaj prezentowane są witaminy, odżywki dla sportowców i kosmetyki organiczne od producentów z USA.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.