Facebook Pixel

Witaminy dla skóry po 25 latach – konieczność

Witaminy dla skóry po 25 latach – konieczność

Witaminy dla skóry – to główne źródło składników odżywczych, od których zależy nasza młodość i uroda. Od 25 roku życia skóra ludzka traci nawet 1,5% wszystkich głównych składników, co oczywiście negatywnie wpływa na jej kondycję. Pamiętaj, jeśli masz co najmniej 25 lat – Twoja skóra potrzebuje pomocy w postaci specjalnych kompleksów witaminowych.

Głównymi składnikami witamin skóry są:

  • polifenole – silne przeciwutleniacze
  • kolagen – białko strukturalne odpowiedzialne za elastyczność skóry
  • koenzym Q10 – jest odporny na suchość skóry i chroni kolagen przed promieniowaniem ultrafioletowym (które prowadzi do zniszczenia kolagenu)
  • fitoestrogeny – stosowany w leczeniu łysienia, trądziku
  • kwas hialuronowy – jest to ważna substancja w procesie nawilżenia skóry (zawartość kwasu hialuronowego spada wraz z wiekiem, co prowadzi do wysuszenia i blaknięcia)

Piękno i zdrowie skóry – Jest to wskaźnik normalnego funkcjonowania organizmu. Brak składników odżywczych i składników odżywczych od razu wpływa na stan Twojej skóry. Uważaj na siebie, a wtedy większości chorób, a nawet starzenia się można uniknąć (lub przynajmniej opóźnić).

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.