Facebook Pixel

Witaminy na włosy i kiedy ich potrzebujesz

Witaminy na włosy i kiedy ich potrzebujesz

Włosy: ich gęstość, jedwabistość, posłuszeństwo i połysk, a także brak lub obecność łupieżu wiele mówią o stanie Twojego zdrowia i braku witamin w organizmie – jest to główny powód złej lub niewystarczająco dobrej kondycji włosów.

Jeśli:

  • przejdziesz na dietę (lub głodujesz),
  • nie wzbić się w powietrze,
  • doświadczając stresu (lub dochodząc do siebie po jakimś szoku),
  • żyjąc w  zanieczyszczony obszar lub miasto o złych warunkach środowiskowych, w tym picie lub mycie włosów „złe”; woda,

 najprawdopodobniej nie jesteś zadowolony ze stanu swoich włosów (a także skóry i paznokci).

Niezadowolenie z wygląd swoich włosów doświadcza większość kobiet i mężczyzn i jest to jeden z głównych problemów zwątpienia w siebie. Piękne włosy – to jest wskaźnik "zaczesywania" i zdrowie i pomaganie sobie, aby zawsze wyglądać świetnie, wcale nie jest trudne.

Profesjonalne kompleksy witaminowe do włosów są dostępne u każdego znanego producenta. Kompleksy są zaprojektowane tak, aby odpowiadały większości i rozwiązywały jak najwięcej problemów z włosami, paznokciami i skórą.  Lekarz pomoże Ci wybrać kompleks, sprzedawcy sklepu internetowego lub apteki, w której planujesz dokonać zakupu, udzielą porady i podstawowych informacji.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.