Facebook Pixel

Witaminy na paznokcie

Witaminy na paznokcie

Paznokcie stale rosną i zmieniają się, potrzebują odżywienia, substancji strukturalnych do wydłużenia oraz składników pomocniczych dla wzmocnienia i urody. Paznokcie są odżywiane od wewnątrz, dlatego wszystkie niezbędne substancje muszą pochodzić z korzenia paznokcia (część ukryta pod fałdą paznokciową).

Witaminy do paznokci dostają się do paznokcia z krwi. Leczenie zewnętrzne może prowadzić do chwilowej i drobnej poprawy, ale nie zapominaj, że taki efekt jest możliwy tylko na części paznokcia i dokładnie na tym, który wkrótce będzie musiał zostać odcięty. Więc nadal musisz pielęgnować paznokcie od środka.

Witaminy na paznokciepotrzebne stale , do regulacji wszystkich procesów: wzrostu, utrzymania kształtu, koloru, integralności. Brak jednej witaminy może doprowadzić do opóźnienia wzrostu, innej – do zniekształcenia lub złamania. Bez grzyba, kolor paznokci – to wszystko zasługa witamin.

W zasadzie dla zdrowia paznokci konieczne jest, aby organizm był zdrowy, jeśli wszystkie witaminy i pierwiastki śladowe są wystarczające, to włosy, paznokcie i skóra będzie wyglądać świetnie. Niedostatecznie dobry stan paznokci – wskaźnik problemów w ciele i nie powinieneś ignorować tych sygnałów.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.