Facebook Pixel

Witaminy Solgar - jakość na pierwszym miejscu!

Witaminy Solgar - jakość na pierwszym miejscu!

Firma Solgar uważa, że najważniejsze w witaminach – to jakość. Kontrola jakości prowadzona jest na wszystkich etapach produkcji. Aby tworzyć zdrowe witaminy i suplementy diety, musisz mieć pewność, że masz najlepsze surowce, a Solgar zwraca na to szczególną uwagę. Tylko sprawdzeni i wiarygodni dostawcy dostarczają do produkcji wysokiej jakości surowce, które są testowane za każdym razem przed wejściem do procesu produkcyjnego.

Solgar – to brak GMO, sterylizacja bez użycia promieniowania, zawsze prawdziwe i pełne informacje o składnikach na etykiecie produktu, materiały opakowaniowe, które ulegają biodegradacji. Wieloletnie doświadczenie i ogromna baza badawcza pozwalają firmie pozostać numerem 1 na rynku witamin i suplementów diety.

Sklep internetowy Biotus oferuje największy wybór produktów Solgar z dostawą na terenie całej Ukrainy. Współpracujemy tylko z najlepszymi, niezawodnymi światowymi producentami, dzięki czemu nasi klienci otrzymują wyjątkowo wysokiej jakości i skuteczne leki. 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.