Uruchomienie własnej linii TM BIOTUS to nowe osiągnięcie firmy

Uruchomienie własnej linii TM BIOTUS to nowe osiągnięcie firmy

BIOTUS prezentuje swoim klientom witaminy i suplementy diety własnej marki BIOTUS. Pierwszym produktem były kapsułki Omega 3, które trafiły do sprzedaży 14 kwietnia. Cena za puszkę zaczyna się od 93 UAH.

Omega 3 od TM BIOTUS zawiera naturalny islandzki olej rybny, znany na całym świecie jako certyfikowany produkt przyjazny dla środowiska.

 

Przydatne właściwości Omega-3:

  • Wspomaga układ odpornościowy w dobrej kondycji
  • Spowalnia starzenie się skóry
  • Reguluje działanie przeciwzapalne funkcje stawów i więzadeł
  • li>
  • Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i aktywność mózgu
  • Pomaga w szybszym powrocie do zdrowia po urazach
  • Korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy

Założyciele firmy Olga i Dmitry Grekulov planowali wprowadzić na jesień całą linię witamin od razu, ale zmusiło ich to zagrożenie koronawirusem i globalną kwarantanną dostosować swoje plany strategiczne.

- Bezprecedensowy szum na temat witamin w pierwszych dniach kwarantanny doprowadził do tego, że nasz magazyn szybko się opróżnił. Wcześniej przez wiele lat współpracowaliśmy z producentami amerykańskimi i europejskimi, a wszystkie dostawy były dobrze zaplanowane. Ale zapotrzebowanie na witaminy i inne immunomodulatory wzrosło we wszystkich krajach, więc dostawcy znacznie zmniejszyli zwykłe ilości przychodzące na Ukrainę - mówi Dmytro Grekulov.

Zdecydowaliśmy się przyspieszyć wzmożenie produkcji własnych witamin, chociaż uruchomienie zupełnie nowego produktu, gdy wszystko się zatrzyma, telefony nie odbierają, agencje rządowe, drukarnie nie działają, brak specjalistów od produkcji było ryzykowne i wymagało większych kosztów niż planowane uruchomienie cała linia witamin. Ale zrobiliśmy to i pierwsze produkty - Omega 3, cynk i witamina C są już z powodzeniem sprzedawane, potwierdza Olga Grekulova.

Firma planuje wypuścić ponad 10 produktów w tym rok, w tym kolagen, biotyna, witamina D3. Zalety nowej TM są oczywiste: doskonała jakość surowców, wygodne formy uwalniania, dawkowanie zgodne z protokołami amerykańskimi, ale cena jest znacznie niższa niż produktów amerykańskich.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.