Rozświetlamy na czarno: DO -50 dla najlepszych marek

Rozświetlamy na czarno: DO -50 dla najlepszych marek

W kalendarzu mamy koniec listopada, co oznacza, że na całym świecie ruszają wielkie wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku. Nadchodzi jeden z najjaśniejszych piątków roku, na który czekają miliony! Rzeczywiście, w tym dniu jest świetna okazja, aby zaoszczędzić pieniądze i kupić prezenty na Nowy Rok i święta.

O czym milczy historia? Jak zawsze wszystko jest niejednoznaczne! Nazwa „Czarny piątek” nie była pierwotnie na cześć sprzedaży. Przez długi czas tak nazywano załamanie rynku złota 24 września 1869 roku. Później termin ten był używany w odniesieniu do innych kryzysów giełdowych na Wall Street. 

Ale z biegiem czasu termin „Czarny Piątek” zaczął nabierać w bardziej optymistycznym znaczeniu. W Ameryce od ponad wieku ten dzień zbiega się ze Świętem Dziękczynienia. To właśnie od tego momentu miliony Amerykanów zaczynają kupować prezenty świąteczne ze świetnymi rabatami.   

Biotus wierzy, że piątek nigdy nie jest czarny! Uzyskaj AŻ DO -50% na wszystkie produkty dostępne w magazynie od 28 listopada do 1 grudnia! 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.