Facebook Pixel

Żelazo dla ludzkiego ciała/żelazo w ludzkim ciele!

Żelazo dla ludzkiego ciała/żelazo w ludzkim ciele!

Łatwo dostępne dzięki delikatnemu żelazku.
Żelazny Solgar / Zalizo Solgar w łatwo przyswajalnej formie organicznej.
Zalizo jest jednym z najważniejszych mikroelementów w ludzkim organizmie . Ciało człowieka należy pomścić za pomocą 3 do 5 g śliny. Największa część śliny znajduje się w komórkach krwi w magazynie hemoglobiny, która bierze udział w transporcie tlenu. , pośladki, bicie serca.
Niedokrwistość zalizodeficytowa jest często powodowana przez kobiety , który jest uwarunkowany menstruacją. Tak więc w przypadku doby z miesiączką stosuje się 10 50 mg śliny. Wzrost zapotrzebowania na hali obserwuje się również w okresie ciąży i laktacji. Solgar ( Solgar Łatwo dostępne żelazo) podbił formę organiczną (bisglicynian śliny). Forma Tsya jest łatwa do przenoszenia i nie powoduje skutków ubocznych od strony shlunkovo – przewodu pokarmowego (zaparcia).
Zalecenia na przekrwienie: żyć u dorosłych, w tym kobiet w okresie ciąży i laktacji, 1 kapsułka dziennie, co godzinę przyjmowania.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.