Facebook Pixel

tran

tran

Obecnie liczba różnych kompleksów witaminowych i suplementów biologicznych jest bardzo duża. Zanim zaczniesz brać jakikolwiek lek, skonsultuj się z lekarzem, który będzie mógł ocenić przydatność i bezpieczeństwo konkretnego leku w oparciu o Twój aktualny stan, a także weźmie pod uwagę cechy Twojego organizmu.

Tym razem porozmawiamy o tłuszczu z wątroby dorsza i jego zastosowaniach. Ten suplement może poprawić krążenie krwi i być stosowany w zapobieganiu chorobom układu krążenia. Często ten olej rybi łagodzi różne stany zapalne i poprawia krążenie – ta zdolność leku przyda się osobom cierpiącym na bóle stawów, obrzęki i problemy z poruszaniem się.

Olej z wątroby dorsza zmniejsza prawdopodobieństwo depresji poporodowej, zmniejsza agresywność i drażliwość, obniża ciśnienie krwi.

Jako część oleju z wątroby dorsza istnieje witamina A i D, która pozytywnie wpływa na układ odpornościowy organizmu, wzrok, kości, funkcję mięśni, a także łagodzi stres, a nawet może być przydatna w walce z niektórymi rodzajami raka.

Ten lek jest dostępny w postaci płynnej i w kapsułkach, dla dzieci i dorosłych.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.