Facebook Pixel

Spalacze tłuszczu: co to jest i dlaczego jest potrzebne?

Spalacze tłuszczu: co to jest i dlaczego jest potrzebne?

W dzisiejszych czasach często borykamy się z problemem nadmiaru tłuszczu, ale jednocześnie jesteśmy dość sceptyczni spalacze tłuszczu. A wszystko to dlatego, że nie wiemy, jak wybrać te właściwe. Oferujemy ustalenie, które leki są zalecane i jak wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz.

Utrata wagi to proces, który jest aktywowany od czasu do czasu : po wakacjach, na sezon plażowy, na urodziny czy na dopasowanie do starych jeansów. Nie panikuj od razu, jeśli przytyłeś trochę więcej. Istnieją proste zasady, zgodnie z którymi  łatwiej będzie Ci walczyć z dodatkowymi kilogramami.

Zasada pierwsza: nie okłamuj siebie.

Nadwaga nie pojawi się znikąd. Nie oszukuj siebie ani swojego instruktora fitness: „Nic takiego nie jadłem”; lub „Po prostu mam zły metabolizm”. Naukowcy udowodnili, że tylko 5% ludzi ma genetyczną nadwagę.

Lepiej skupić się na tym, co dokładnie zapobiega utracie wagi. Powód jest zdecydowanie: słodki, tłusty, przejadanie się w nocy lub problemy z trawieniem.

Zasada druga: indywidualne podejście

Nie kupuj od razu pierwszego leku, który zobaczysz w reklamie, która krzyczy do Ciebie z ekranu: &bdquo ;Zrzuciłam 10 kg w 2 tygodnie. A ty też schudniesz za pomocą super leku. Może być dla Ciebie całkowicie bezużyteczny, a nawet zaszkodzić Twojemu ciału.

Skonsultuj się z gastroenterologiem, dietetykiem i wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz. Blokery kalorii, środki na przyspieszony metabolizm lub zmniejszenie apetytu.

Zasada po trzecie: określ dawkę

Aktywne spalacze tłuszczu najczęściej występują w kofeinie i w różnych ilościach. Czy pijesz codziennie 4 filiżanki kawy i nadal dobrze się czujesz? Dietetycy twierdzą, że w tym przypadku odpowiedni będzie prawie każdy lek. Ale jeśli nie możesz zasnąć po całodziennej latte, wybierz leki o łagodniejszym składzie.

 

Jeśli jesteś fanem słodyczy i produktów skrobiowych, to w takim przypadku najlepiej wybrać preparaty z chromem i witaminy z grupy B. Te produkty pomoże znormalizować metabolizm węglowodanów i zmniejszyć chęć jedzenia czekolady podczas obiadu.

Jeśli nie wyobrażasz sobie swojej diety bez tłustych i smażonych potraw, to blokery kalorii na bazie chitozanu. Substancja ta wiąże nadmiar tłuszczu i usuwa go z organizmu.

Od przejadania się w nocy warto zażywać dodatkową porcję białka, co zapobiegnie „nocny zjadacz”.

 

Cała linia spalaczy tłuszczu została zaprojektowana tak, abyś mógł wybrać dla siebie kilka uzupełniających się produkty, które będą Ci odpowiadać i nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu.

 

Schudnij prawidłowo i bezpiecznie z rezydencją witamin Biotus!

 

Zawartość
  • Zasada pierwsza: nie okłamuj siebie.
  • Zasada druga: indywidualne podejście
  • Zasada po trzecie: określ dawkę
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.