htp - tabletki "szczęście"

htp - tabletki "szczęście"

Niezbędny kwas Tryptofan jest spożywany z jedzeniem, na przykład z mlekiem, orzechami, indykiem, bananami.

Brak tryptofanu natychmiast wpływa na nasze zdrowie. Występują przerwy w pracy serca, depresja, bóle migrenowe, dyskomfort.

5 htp to jedna z form aminokwasu Tryptofan, który jest odpowiedzialny za produkcję serotoniny.

Serotonina jest substancją  co jest niezbędne dla mózgu i jego wystarczającej ilości w organizmie, to gwarancja doskonałego samopoczucia, pewności siebie i jutra.

5 htp jest całkowicie bezpieczny i co najważniejsze, nie ma skutków ubocznych, po prostu zapewnia dobry nastrój i całkowicie łagodzi niepokój, zmniejsza apetyt.

Kombinacja roślin (korzeń żeń-szenia syberyjskiego, czereśni ozimej i sumy), aminokwasów, minerałów i witamin tworzy 5 htp źródło, z którego organizm sam wytwarza grupy substancji o działaniu uspokajającym lub stymulującym.

Wciąż badany jest wpływ tej substancji na zdrowie człowieka, przeprowadzane są eksperymenty i różne eksperymenty, ale już uzyskane wyniki wskazują, że zażywając 5 htp możesz:

  1. Znaleźć spokój ducha.
  2. Śpij spokojny i zdrowy sen.
  3.   Aby przezwyciężyć agresywność i drażliwość.
  4.  Przestań jeść wszystko, co pojawia się pod pachą (nie tylko dlatego, że głód dręczy, ale nerwowa gleba).
  5.  Pozbądź się depresji, a tym samym zwiększ swoją zdolność do pracy.

 

Wpływ leku przychodzi szybko, a minuty po 20 - masz świetny nastrój i poczucie pewności, że życie jest sukcesem!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.