Facebook Pixel

Gotu kola: prawdziwy sekret młodości i długowieczności

Gotu kola: prawdziwy sekret młodości i długowieczności

Treść

 1. Roślina Cudów Gotu Kola
 2. Wpływ na mózg
 3. Na czym działa gotu kola?
 4. Wpływający na żyły i naczynia Gotu Kola
 5. Dodatkowe właściwości Gotu Cola
 6. Funkcje Gotu Cola
 7. Rzeczy do rozważenia, jeśli zdecydujesz się zacząć brać gotu kolę
 8. Która marka Gotu Kola jest najlepsza?
 9. Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze miejsca zakupu gotu kola

Pomyślne wyzdrowienie z poważnych dolegliwości jest możliwe nie tylko dzięki stosowaniu farmaceutyków medycznych. Często suplementy diety działają jak ratunek dla życia. Tak głośne porównanie nie poszło na marne. Jednym z nich jestgotu kola. Ten ekstrakt roślinny może mieć silne działanie odmładzające na organizm człowieka, a także korzystnie wpływa na stan mózgu. Ale ma też inne ważne zalety. Porozmawiamy o tym wszystkim później.

Cudowna roślina Gotu kola

Gotu kola ma inną nazwę - centella asiatica. Jest również określany jako „zioło pamięci” ze względu na jego silne właściwości nootropowe. Medycyna Wschodu stawia ją na pierwszym miejscu wśród odmian, które mogą pozytywnie wpływać na podstawowe procesy zachodzące na co dzień w korze mózgowej.

Naukowcy odkryli, że regularne przyjmowanie centelli pozwala człowiekowi poczuć dobry przypływ witalności i energii, a także wydłuża oczekiwaną długość życia. Można powiedzieć, że gotu kola to antydepresant, który stworzyła sama natura, a nie farmaceuci w laboratoriach.

Roślina jest aktywnie uprawiana w Indiach, Australii, Malezji, Sri Lance. Uwielbia wilgoć, ale jest absolutnie bezpretensjonalny dla rodzaju gleby. Trawa rośnie równie dobrze na każdej glebie. W Azji centella jest używana nie tylko jako roślina lecznicza, ale także jako składnik kuchni. Spożywa się tu prawie codziennie, ponieważ gotu kola NSP działa jako świetny tonik dla ciała.

Oprócz dobroczynnego wpływu na mózg, preparaty zawierające gotu kola pomagają przy żylakach i zapaleniu stawów. Pomagają złagodzić ból różnego pochodzenia. Wiadomo, że roślina ma dobre właściwości gojenia ran. Skuteczny nawet w walce o piękno skóry: doskonale wygładza zmarszczki. Dlatego jest aktywnie wykorzystywany w kosmetologii i produkcji kosmetycznych produktów przeciwstarzeniowych. Szerokie spektrum działania tłumaczy się tym, że Centella zawiera w składzie wiele cennych składników. Taki użyteczny tandem działa kompleksowo i daje lepsze rezultaty niż inne środki.

Wiele lat temu roślinę zjadały tylko słonie . Wtedy ludzie nie wiedzieli nic o jego właściwościach leczniczych. Dopiero po pewnym czasie gotu kola stała się częścią codziennej diety człowieka, co pozwoliło ustalić jej niezaprzeczalną wartość zdrowotną. 

Ajurweda mówi, że gotu kola zawsze była uważana za jeden z najskuteczniejszych środków poprawiających funkcjonowanie układu nerwowego. Potrafi radzić sobie z utratą energii witalnej, depresją, zaburzeniami nerwowymi. Istnieje starożytna legenda, że herbata na bazie rośliny pomogła jednemu naukowcowi przeżyć ponad 250 lat. Używał go regularnie, stosując specjalnie opracowany przepis.

Ciekawostką jest to, że centella jest często używana do medytacji, która jest szeroko rozpowszechniona w Azji. Natomiast w Europie jest bardziej popularny w profilaktyce różnych dolegliwości, a także w ramach ich terapii. Gotu Cola firmy 'Elite-Pharm' lub dowolnego innego producenta -zawsze produkt naturalny, naturalny. Czasami stosuje się go w połączeniu z innymi rodzajami ziół, aby wzmocnić efekt. Ale wszystko zależy od wskazań.

Co jest bogate w Gotu Colę

Gotu kola jest bogata w treść

Komponent

Akcja

Flawonoidy

Mają korzystny wpływ na stan żył, naczyń włosowatych i węzłów chłonnych. Poprawiają tętno, poprawiają przepływ krwi, pomagają sercu skutecznie radzić sobie ze stresem, poważnym wysiłkiem fizycznym. Narząd w ogóle nie cierpi z powodu negatywnych konsekwencji i powikłań związanych z wpływem tych czynników. Blizny nie są straszne. Jednym z silnych flawonoidów jest kwercetyna. Ma wyraźne właściwości przeciwzapalne. Jest naturalnym przeciwutleniaczem. Poprawia funkcjonowanie mózgu, przyspiesza powrót do zdrowia po urazach.

Triterpenoidy

Synteza kolagenu zachodzi przy ich udziale. Jest niezbędnym składnikiem w przebiegu procesów regeneracyjnych w tkankach organizmu. Kolagen przyspiesza gojenie, a także uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Procesy regeneracji są łagodne i szybsze.

Glikozydy

Wspomagają stabilną pracę mięśnia sercowego, odciążają mięsień sercowy, poprawiają jakość życia pacjentów z niewydolnością serca. Glikozydy w gotu kola ('Solgar') mają pozytywny wpływ na stan pacjentów z miażdżycą.

Rutyna

Działa jako silny przeciwutleniacz, skutecznie zwalcza stres oksydacyjny. Reguluje krążenie krwi, a także zapobiega powstawaniu zakrzepów.

Saponiny

Są bezpośrednio zaangażowane w procesy regeneracji organizmu. Zwłaszcza te, które dotyczą skóry. Zapobiega tworzeniu się blizn. 

Poza już wymienionymi substancji gotu kola zawiera kompleks niezbędnych witamin i minerałów. Wśród nich kluczowe miejsce zajmują witaminy z grupy B, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. 

Wpływ na mózg

Po pierwsze roślina jest sławna

Po pierwsze, roślina znana jest z wyjątkowej zdolności wpływają na ludzki mózg, w tym na jego zdolności umysłowe, pamięć. Powszechnym zjawiskiem jest dziś syndrom chronicznego zmęczenia. Ten rodzaj trawy również dobrze z nią walczy.

Remedium stosuje się nie tylko na stres, depresję, problemy z reakcjami emocjonalnymi, ale także w przypadku poważnych chorób, takich jak epilepsja. Korzystny efekt uzyskuje się poprzez poprawę krążenia mózgowego. Odżywianie organizmu staje się coraz lepsze. Mózg jest aktywnie wzbogacany w tlen. To właśnie brak tych ostatnich powoduje rozwój wielu chorób, w tym związanych z wiekiem. Niektóre z nich zagrażają życiu. Gotu Cola'Argo' ratuje przed poważnymi konsekwencjami.

Jaki jest cel leku gotu kola?

 1. Utrzymywanie stabilnego stanu naczyń mózgowych.
 2. Wzmacnianie komórek mózgowych.
 3. Popraw pamięć i retencję.
 4. Przyspiesz myślenie.
 5. Usuwa bóle głowy.
 6. Zmniejszanie lęku poprzez obniżenie hormonu kortyzolu.
 7. Poprawa snu.
 8. Redukcja zmęczenia.
 9. Popraw ostrość.
 10. Poprawa inteligencji.
 11. Rozwój funkcji mowy i wizualnych.

Gotu kola jest w stanie zapewnić niezawodną ochronę neuronów przed skutkami uszkodzeń zachodzących na poziomie komórkowym. Procesy zwyrodnieniowe, które mogą powodować rozwój poważnych chorób (na przykład choroby Alzheimera), można również spowolnić za pomocą leku.

Wpływ na żyły i naczynia gotu kola

Przede wszystkim roślina jest znany

Przede wszystkim należy zauważyć, że Gotu Cola to lek, który ma pozytywny wpływ na klucz składniki krwi. Suplement ziołowy stabilizuje poziom glukozy we krwi. Udowodniono, że może nawet zwiększyć poziom hemoglobiny.

Poprawia się krążenie krwi. Mięśnie układu krążenia powracają do normalnego tonu. Żyły stają się silniejsze, a ściany naczyń mniej przepuszczalne. Praca wszystkich elementów układu sercowo-naczyniowego jest coraz lepsza.

Oto problemy, na które najczęściej przepisywany jest lek:

 • żylaki;
 • dystonia wegetatywno-naczyniowa;
 • miażdżyca;
 • niewydolność żylna.

Gotu kola pomoże tym, którzy potrzebują obniżyć ciśnienie krwi. Dobrze dobrany schemat leczenia znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo udaru mózgu i zawału serca, co jest szczególnie ważne dla osób z grup ryzyka. 

Dodatkowe właściwości gotu kola

 1. Wzmacnia mieszki włosowe, płytkę paznokcia, odbudowuje je, przyspiesza wzrost, zauważalnie poprawia wygląd.
 2. Z powodzeniem zwalcza suchość skóry, zmarszczki, a także łagodzi różne defekty skóry, pryszcze, trądzik. Poprawia się struktura skóry. Przepływ krwi zostaje przyspieszony, dzięki czemu otrzymuje dodatkowe odżywienie, staje się bardziej elastyczny i nawodniony.
 3. Pomaga pożegnać się z cellulitem dzięki dobremu efektowi drenażu limfatycznego. Skóra zostaje napięta, procesy metaboliczne zostają wzmocnione, nadmiar płynów i tłuszczu zostaje usunięty.
 4. Wspomaga szybkie i bezproblemowe gojenie się ran na ciele, wzmacniając tkankę łączną w przypadku oparzeń, zapalenia skóry różnego pochodzenia. Doskonały do zmniejszania stanu zapalnego.
 5. Chroni nerki przed toksynami, działa moczopędnie, zapobiega obrzękom.
 6. Służy do ochrony żołądka przed wrzodami, leczy, jeśli już istnieją. 

Funkcje używania gotu kola

Funkcje korzystania z gotu kola

Dokładna dawkaGotu Cola firmy „Iherb” i inne marki zależą od celu użycia. Można go odpowiednio przepisać, badając dokładne wskazania pacjenta. W warunkach stresowych, depresji, wzmożonego lęku, zwykle wymagane jest przyjmowanie leku w dawce około 500 mg 2 razy dziennie. Należy zwrócić uwagę na fakt, że przyjmowanie leczniczych środków uspokajających w tandemie z gotu kolą może prowadzić do nasilenia działania obu. 

Jeśli konieczne jest wpływanie na pamięć i procesy myślowe, należy przyjmować około 1000 mg dziennie. Najczęściej specjalista zaleca dawkę równą 40 mg/kg masy ciała pacjenta. Ziele zalewa się wrzącą wodą w ilości 3 gramów na 1 szklankę płynu. Gotu kola (herbata) pić albo rano lub wieczorem. Wybór czasu zależy od celu aplikacji. Na przykład w przypadku zaburzeń snu zaleca się przyjmowanie leku wieczorem. 

Ale kapsułki zyskały największą popularność. Spektrum ich działania jest niezwykle szerokie, a sam odbiór nie sprawia żadnych trudności ani niedogodności, a kompaktowe opakowanie można zabrać ze sobą na obiad. Ważne jest tylko, aby pić je z posiłkami. Czas trwania kursu ustalany jest indywidualnie. Średnio to 2 tygodnie-1 miesiąc. 

Co należy wziąć pod uwagę, jeśli zdecydujesz się na gotu kolę?

Przede wszystkim należy ustalić, czy należysz do osób, które są absolutnie przeciwwskazane do leczenia Ekstraktem Gotu Kola. Nie należy go akceptować w następujących przypadkach.

 1. Wykryto indywidualną nietolerancję składników zawartych w kompozycji.
 2. Potwierdzono niektóre choroby autoimmunologiczne.

Nie myśl, że jeśli zażyjesz zbyt duże dawki, natychmiast poprawi się Twoja pamięć, Twoja energia wystarczy na całodobową pracę, ogólny stan organizmu będzie idealny. Ważne jest, aby jasno obliczyć dawkę, w przeciwnym razie ryzykujesz wystąpieniem skutków ubocznych. Występują rzadko, ale są całkiem możliwe, jeśli pacjent przekroczy dopuszczalne dawki lub zignoruje wystąpienie reakcji alergicznej, a nawet całkowicie przestanie go przyjmować, jeśli zauważysz, że nie czujesz się dobrze. W niektórych przypadkach nie można obejść się bez wizyty u lekarza z rozwojem poważnych objawów zatrucia. 

Po studiowanie recenzji o gotu kola staje się jasne, że najczęstsze skutki uboczne to:

 • wielka słabość;
 • nieustanne zawroty głowy;
 • nudności i wymioty;
 • ból głowy;
 • problemy z krzesłami.

Na szczęście wspomniane problemy są dość rzadkie, a powody wymienione powyżej. Można ich uniknąć, zwracając odpowiednią uwagę na własne zdrowie i konsultując się ze specjalistą przed rozpoczęciem leczenia. Wtedy okaże się, że osiągniesz maksymalną skuteczność od czasu przyjęcia i poczujesz się świetnie. Jeśli kup gotu kolę, po zapoznaniu się z maksymalnymi informacjami o produkcie, nie będzie zagrożenia dla zdrowia.

Która marka Gotu Kola jest najlepsza?

Dla wielu to pytanie jest więcej niż istotne. Rzeczywiście, lepiej korzystać z produktów marki o sprawdzonej reputacji, niż polegać na wątpliwym pochodzeniu. W poniższej tabeli rozważymy najpopularniejsze produkty, opierając się na opiniach klientów.

suplementów wysokiej jakości, a cena pozostaje przystępna. Możesz łatwo znaleźć ponad 1000 pozytywnych recenzji tego produktu w rosyjskojęzycznej przestrzeni internetowej.

Nazwa

Działanie

Gotu Kola, teraz Żywność, 450 mg

Czysty, naturalny produkt od znanego Amerykanina producent. Posiada nagrody za najlepszą jakość na międzynarodowych wystawach. Specyfiką produktów jest nie tylko jakość, ale również specjalne opakowanie, które pomaga zachować oryginalne właściwości dodatku.

Gotu Kola , Nature's Answer, 950 mg

Gotu kola, Gotu Kola, Herb Pharm, ekstrakt , organiczny

Główną zasadą firmy jest maksymalizacja dobroczynne właściwości produktów naturalnych, które rosną na ziemi. Do produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze, delikatne technologie produkcyjne, dzięki czemu możesz być pewien skuteczności każdego leku, również w postaci płynnej, kapsułek lub proszku.

Na co zwrócić uwagę wybierając gdzie kupić gotu kolę?

Aby nie eksperymentować na własnym zdrowiu

Aby nie eksperymentować na własnym zdrowiu , ważne jest, aby upewnić się, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości. Nawet jeśli na opakowaniu jest napis „100 procent naturalny”, nie ma gwarancji, że to prawda. Niestety, słaba jakość produktów i pozbawieni skrupułów dostawcy są dość powszechne, ponieważ zawsze jest wiele osób, które chcą zarabiać na popularnym produkcie. Nie zawsze są to uczciwi przedsiębiorcy.

Fakt, że zalety takiego produktu są wątpliwe, jest faktem bezspornym. Gorzej jest, jeśli jest nie tylko bezużyteczny, ale i szkodliwy dla zdrowia. Właśnie z tego powodu nie powinieneś kupować leku tylko dlatego, że jego cena jest gdzieś znacznie niższa lub po prostu się spieszysz i chcesz jak najszybciej dokonać wyboru. Z pewnością, jeśli poprosisz wątpliwego sprzedawcę o dokumenty potwierdzające odpowiednią jakość towaru, otrzymasz delikatną odmowę. 

Trzeba skontaktować się tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi przez lata klientami oraz tysiącami zadowolonych klientów firmy. „Biotus” jest jednym z nich. To doskonały przykład sumiennej pracy na rzecz Twojego zdrowia. Tutaj otrzymasz wszystko, czego oczekujesz od wysokiej jakości produktów i profesjonalnego personelu.

 1. Certyfikaty są wymagane, ponieważ firma nie ma się czego obawiać. W asortymencie znajdują się tylko sprawdzone produkty najlepszych producentów, które są dostarczane bezpośrednio, bez pośredników. 
 2. Wykwalifikowana pomoc od menedżerów, którzy są zdeterminowani, aby upewnić się, że kupisz najbardziej odpowiedni dla Ciebie produkt. Tutaj mówią „nie” standardowemu podejściu do sprzedaży. Głównym zadaniem jest znalezienie dla Ciebie suplementu, który poprawi Twoje samopoczucie i jakość życia.
 3. Szeroka gama produktów od najlepszych producentów pozwala na dokonanie indywidualnego wyboru dla każdego klienta. 
 4. Koszt produktów od bezpośredniego dostawcy mile Cię zaskoczy. Cena Gotu Cola przystępna. Brak nadpłat i prowizji. Jednocześnie zapewniony jest elastyczny system rabatów dla hurtowników. 

Praca firmy została budowane na tych zasadach od lat. Dzięki temu udało się uzyskać szacunek partnerów i klientów. „Biotus" w równym stopniu docenia zaufanie wszystkich, niezależnie od ilości realizowanych zamówień. Firmę interesuje, aby klienci stali się regularnymi, prosząc o pomoc.

FAQ - Części żywności:

Какую добавку лучше принимать для улучшения памяти?

Можно порекомендовать Гинкго Билоба, Ginkgo, Nature's Way, стандартизированный, 60 капсул. Это уникальное сочетание сразу двух компонентов, которые помогут вам легче справляться с интеллектуальной работой, лучше запоминать важные моменты - готу кола и гинкго билоба. Однако, вам также стоит получить рекомендации наших специалистов по витаминам и добавкам, чтобы уточнить симптоматику, исключить противопоказания.

Можно ли давать готу кола детям?

Действительно, детям приходится сталкиваться с большими нагрузками в школе. Но давать готу кола раньше 18 лет без особых медицинских показаний запрещено. И даже в этих случаях прием должен происходить под наблюдением лечащего врача.

Стоит ли принимать готу колу офисным работникам?

Как показывает практика, именно категория офисных работников, жителей крупных городов является основной группой покупателей. Им приходится постоянно справляться со стрессами, нервозностью, находить силы для выполнения больших объемов работ. Готу кола в данном случае для них очень эффективна.

Работаю парикмахером, много времени провожу на ногах, поэтому появился варикоз. Готу кола поможет?

Вам можно посоветовать Поддержка сосудов, Theravein, Klaire Labs, 60 капсул. Это специальный комплекс трав, который укрепляет стенки сосудов, нормализует кровообращение. Регулярный прием поможет вернуть красоту и здоровье вашим ногам.

Zawartość
 • Treść
 • Cudowna roślina Gotu kola
 • Co jest bogate w Gotu Colę
 • Wpływ na mózg
 • Jaki jest cel leku gotu kola?
 • Wpływ na żyły i naczynia gotu kola
 • Dodatkowe właściwości gotu kola
 • Funkcje używania gotu kola
 • Co należy wziąć pod uwagę, jeśli zdecydujesz się na gotu kolę?
 • Która marka Gotu Kola jest najlepsza?
 • Na co zwrócić uwagę wybierając gdzie kupić gotu kolę?
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.