Facebook Pixel

Problemy z pamięcią? Czas na Twoje witaminy!

Problemy z pamięcią? Czas na Twoje witaminy!

Problemy z pamięcią na początku są małe. Nie pamiętasz, czy wyłączyłeś żelazko, czy kuchenkę, na kilka dni zapominasz o zakupie gotowych produktów. Potem sprawy się pogarszają i nie pamiętasz, co jadłeś na śniadanie ani gdzie położyłeś klucze. Problemy z pamięcią są bezpośrednio związane z funkcjonowaniem mózgu i zwykle zaczynają się w wieku 40-45 lat, chociaż oczywiście nie ma jednej zasady.

Podobnie jak reszta ciała, mózg potrzebuje do uzupełnienia w witaminy i mikroelementy. Uzyskaj pełną ilość niezbędnych składników odżywczych z pożywienia – prawie nierealne, nawet przy bardzo zróżnicowanej i zbilansowanej diecie, chociaż jest to niezwykle rzadkie w naszych czasach i w naszym kraju.

Specjalne kompleksy witaminowe na pamięć składają się z witamin z grupy B, witaminy P, E i D. Popularne również i skuteczne są żeń-szeń, Ginkgo Biloba i Fosfatydyloseryna.title='Witaminy na pamięć'>Kup witaminy na pamięć w sklepie internetowym Biotus z dostawą do dowolnego miasta na Ukrainie.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.