Jagody dla oczu. Poprawiamy widzenie.

Jagody dla oczu. Poprawiamy widzenie.

To miłe, gdy lek jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także smaczny. O zaletach jagód dla wzroku mówi się teraz dosłownie wszędzie. Aby jagody pomogły poprawić wzrok niestety nie wystarczy zjeść szklankę (lub nawet wiadro) kilka razy w sezonie. Istnieje ściśle zalecane dawkowanie – 50 mg dziennie przez 4-7 tygodni. Nie należy przekraczać tej dawki, a tak długotrwałe stosowanie jest spowodowane skumulowanym efektem cudownej jagody.

A więc, ile i jakiego rodzaju jagód należy jeść lub pić dziennie, aby poprawić wzroku w 4-7 tygodni?

Świeże jagody: 3 łyżki dziennie

Suszone: 1 łyżkę suszonych jagód moczyć na noc w szklance gorącej wody i spożywać rano na pusty żołądek.

Sok (co najmniej 30% koncentratu): 0,5 – 1 szklankę dziennie.

Sezon na świeże jagody jest dość krótki, jeśli opcja z suszonymi jagodami lub sokiem z jakiegoś powodu Ci nie odpowiada, to Twój wybór – witaminy.

Współcześni naukowcy od dawna stosują jagody w witaminach i różne preparaty , które można kupić o każdej porze roku i przyjmować zgodnie z zaleceniem lekarza. Wygodny i dostępny dla wszystkich!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.