Facebook Pixel

Olej rybi i jego zastosowanie w kosmetyce

Olej rybi i jego zastosowanie w kosmetyce

Płynny olej rybny kojarzymy głównie z niechęcią dzieci do jego picia. Nieprzyjemny smak i zapach wciąż uniemożliwia wielu dorosłym spokojne usłyszenie nazwy tego najbardziej przydatnego leku. Wszyscy wiedzą o zaletach tego produktu. Piją go kobiety w ciąży, małe dzieci i dorośli, aby wzmocnić organizm w różnych aspektach. Dziś chcielibyśmy porozmawiać o mniej znanym zastosowaniu tego wyjątkowego i niezwykle przydatnego produktu – kosmetologii.

Płynny olej z ryb jest stosowany w maskach kosmetycznych. Nie wiedziałem? Dziś powiemy Ci, jak zrobić jedną z nich.

A więc maseczka poprawiająca cerę i wygładzająca drobne zmarszczki.

Składniki: 1 łyżeczka oleju rybiego, 1 łyżeczka miód, 1 łyżka wody. Przygotowanie: wszystko dokładnie wymieszaj i równomiernie nałóż miksturę na twarz. Zmyć po 10 minutach ciepłą wodą. Zaleca się mycie zimną wodą po całkowitym oczyszczeniu skóry. Przygotuj tę maskę na tydzień, a na pewno zauważysz wyraźną poprawę.

Nie trzeba pić kapsułek ani mikstur z olejem rybim, ten cudowny lek może działać świetnie, gdy jest stosowany zewnętrznie.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.