Facebook Pixel

Gdzie znaleźć resweratrol?

Gdzie znaleźć resweratrol?

Resweratrol – stanowi naturalną ochronę przed infekcjami grzybiczymi i pasożytami, a także przed chorobami onkologicznymi i sercowo-naczyniowymi (dziś jest na to wiele dowodów). Zainteresowanie tą substancją rośnie z roku na rok, ponieważ coraz więcej badań potwierdza jej skuteczność w walce z wieloma chorobami.

Pokarmy, które zawierają resweratol: wino czerwone (głównie wino Cabernet), wino białe (w małych ilościach ), orzeszki ziemne, ziarna kakaowe, śliwki, pomidory, papryka, orzechy, jagody. Niestety nie będzie możliwe uzyskanie ilości substancji niezbędnej do uzyskania efektu terapeutycznego. Jeśli mieszkasz na obszarze o podwyższonym poziomie radioaktywności lub masz predyspozycje do chorób sercowo-naczyniowych, powinieneś zacząć brać specjalne leki. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni kompleks.

W katalogu Biotus znajdziesz preparaty resweratrolowe wiodących producentów . Pomożemy Ci znaleźć to, co najlepsze, abyś jak najdłużej pozostała zdrowa, piękna i młoda!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.