Facebook Pixel

Białko grochu to niezbędny produkt dla wegetarian i wegan sportowców

Białko grochu to niezbędny produkt dla wegetarian i wegan sportowców

Białko grochu – jest to jeden z produktów żywieniowych dla sportowców. Wysoko oczyszczony izolat o zawartości białka 88-90%. Ważne jest to, że jest to produkt wegetariański i wegański, który jest odpowiedni dla każdego, jest wchłaniany w 98%.

Niezbędne aminokwasy, które są niezbędne podczas intensywnych treningów, czynią ten produkt bardzo skutecznym. Białko grochu – prawdziwy mistrz w zawartości argininy, która pomaga uwalniać hormon wzrostu.

Produkt zawiera również lizynę i glutaminę, bez których żaden sportowiec nie może się dziś obejść. Ważną zaletą stosowania tego białka jest jego brak wpływu na poziom testosteronu, co czyni go atrakcyjnym dla sportowców płci męskiej.

Groch – nie jest alergenem, ten produkt nie ma przeciwwskazań i dlatego jest odpowiedni dla każdego.

Białko grochu można kupić w postaci proszku, co jest najpopularniejszym sposobem użycia – zrób shake proteinowy.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.