Schudnij, popraw nastrój, ogólne samopoczucie i wygląd z olejem rybim

Schudnij, popraw nastrój, ogólne samopoczucie i wygląd z olejem rybim

Olej rybi zawiera witaminy A i D, dzięki czemu suplement jest przydatny dla włosów, paznokci i skóry. Olej rybi poprawia właściwości regeneracyjne skóry, zmniejsza pobudliwość nerwową.

Kwasy tłuszczowe omega-3 są najcenniejszymi składnikami oleju rybiego. Zapobiegają chorobom układu krążenia, obniżają poziom „złych” cholesterol, poprawia krążenie krwi i wiele więcej.

Co uderzające, dietetycy zalecają olej rybny w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Badania wykazały doskonałe wyniki połączenia ćwiczeń fizycznych i suplementu biologicznego.html'>Olej rybi zwiększa zawartość hormonu dobrego samopoczucia – serotonina, dlatego może być stosowana w walce z depresją. Ponadto ten suplement zmniejsza poziom drażliwości i agresji u dzieci i dorosłych.

Bardzo przydatny suplement biologiczny w wygodnej formie kapsułek. Przed przyjęciem skonsultuj się z lekarzem. 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.