Luteina to niedobór składników odżywczych

Luteina to niedobór składników odżywczych

Luteina dostaje się do organizmu ludzkiego wyłącznie z kompleksów pokarmowych i witaminowych. Substancja ta jest przydatna dla oczu, skóry i działa jako przeciwutleniacz.

Przyjmowanie małych dawek luteiny zmniejsza ryzyko związanego z wiekiem zwyrodnienia siatkówki, a także zapobiega rozwojowi zaćmy. Najskuteczniejsze jest połączenie przyjmowania preparatów luteiny ze zwiększeniem ilości produktów ją zawierających w diecie.

Dlaczego nie można po prostu zmienić diety i nie brać tabletek? Bo nawet jeśli maksymalnie urozmaicisz swoją dietę, nie będziesz w stanie wpłynąć na jakość produktów: warzyw, owoców, mięsa, ryb itp., które kupujesz w sklepie lub na targu. Niestety, dziś na Ukrainie produkty są tak słabej jakości, zawierają różne chemikalia, że nie trzeba mówić o żadnych korzyściach z nich płynących.

Luteina jest jedną z niewielu użytecznych substancji. Coraz częściej mówimy o słabym wzroku nie tylko u osób starszych, ale także u młodych ludzi i jest to prawdziwy problem, który należy natychmiast rozwiązać.

Wysokiej jakości nowoczesny kompleksy witamin dla wzroku przechodzą kontrolę bezpieczeństwa. Kupując oryginalne produkty od znanych na całym świecie producentów, możesz mieć pewność, że zawierają dokładnie te składniki odżywcze i dokładnie w takiej ilości, jakiej brakuje w Twojej diecie.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.