Facebook Pixel

Planujesz dziecko w 2016 roku?

Planujesz dziecko w 2016 roku?

Jeśli dopiero planujesz ciążę lub już nosisz dziecko, czas wybrać kompleks witaminowy dla kobiet w ciąży. Znaczenie witamin w czasie ciąży jest trudne do przecenienia, ponieważ organizm matki sam nie radzi sobie z zapewnieniem wszystkiego, co niezbędne dla dwojga na raz, potrzebuje pomocy.

Konieczne jest dobieranie witamin dla kobiet w ciąży w zależności od trymestrze, ponieważ na różnych etapach ciąży potrzebne są różne witaminy.

 

1 trymestr: kwas foliowy, witaminy A, E. lepiej zacząć pić te witaminy 2-3 miesiące przed ciążą i kontynuować przyjmowanie do końca pierwszego trymestru.

 

Drugi trymestr: żelazo , jod, wapń.

 

 

II trymestr p>

3 trymestr: żelazo, witaminy A, C, D.

 

Kompleksy witamin dla kobiet w ciąży są tworzone z uwzględnieniem niezbędnych dziennych dawek witamin i mikroelementów, w których mają wszystko, co organizm potrzeb matki i dziecka dla zdrowego rozwoju i doskonałego ja uczucia.

Medycyna posunęła się tak daleko, że ignorowanie jej osiągnięć i stosowanie babcinych metod jest nie tylko nierozsądne, ale i niebezpieczne. Żyjemy w 2016 roku, mamy dostęp do najlepszych leków, witamin, suplementów diety, które sprawią, że ciąża będzie bezpieczna i komfortowa dla mamy i dziecka, dlaczego więc z tego nie skorzystać? Witaminy mogą zdziałać cuda, dając zdrowie, siłę i piękno.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.