Facebook Pixel

NOW Foods Witaminy: Sekrety formuł i 100 lat sukcesu

NOW Foods Witaminy: Sekrety formuł i 100 lat sukcesu

Naturalne, organiczne, zdrowe - tak brzmi transkrypcja legendarnej amerykańskiej marki witamin NOW Foods, co oznacza Naturalne, Organiczne, Przydatne. Wydaje się, że jest to sekret sukcesu witamin w jasnych, stylowych słoikach

, w

jaki sposób firma wyrosła z małej firmy rodzinnej na świat w porównaniu ze zdrowym odżywianiem? Dlaczego witaminy Nau są zalecane przez profesjonalnych sportowców i lekarzy? Czytaj dalej!

NOW Foods: Pierwotnie była soja

Oficjalnie amerykańska firma Now Foods została zarejestrowana w 1968 roku przez przedsiębiorcę Elwooda Richarda. A rodzinny biznes w dziedzinie zdrowego odżywiania rozpoczął się znacznie wcześniej, ojciec Elwooda, Paul Richard. Amerykański broker kupił od produkcji soi swojego przyjaciela Fearn Soya Foods i

zaczął rozwijać „biznes sojowy”. Tak więc rodzinny biznes rozkwitł. Wkrótce w 1960 roku inteligentny syn Richarda Elwooda wprowadza na rynek pierwszą serię zdrowej żywności.

Białko sojowe weszło nawet do diety pierwszej amerykańskiej wyprawy na Everest w 1963 roku. A w 1968 NOW Foods zyskuje status producenta suplementów diety i witamin dla sportowców i osób prowadzących zdrowy tryb życia.

NOW

Foods

ma własne laboratoria, rośliny roślinne, rośliny i magazyny. Producent opracowuje formuły organiczne z najsurowszym markerem jakości GMP (standardy produkcji leków).

Marka Nau Foods otrzymała 8 nagród Vity Awards za jakość witamin i suplementów diety.

Suplementy diety i witaminy Now Foods to wyłącznie produkty naturalne:

  • nie zawierają konserwantów, barwników, sztucznych słodzików, alergenów - glutenu, mleka, pszenicy, drożdży;
  • tylko naturalne barwniki - chlorofil, buraki, chleb świętojański;
  • producent stosuje chondroitynę wołową, której skuteczność została naukowo udowodniona;
  • wysoki stopień ekstrakcji roślin.
  • Spirulina Now Foods została udowodniona klinicznie;
  • technologia destylacji molekularnej w produkcji Omega 3

Melatonina, Omega 3 Nau, tryptofan, ekstrakty roślinne i oleje to skuteczne produkty uznawane przez dietetyków, lekarzy i profesjonalnych sportowców na całym świecie. Firma jako pierwsza wyprodukowała stewię, niezbędny produkt dla osób chorych na cukrzycę.

Słoiki NOW Foods: czysty plastik

Stylowe, markowe opakowanie Now Foods zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Zastosowanie bezpiecznego plastiku i unikalnej technologii ochrony przed wilgocią Ageless® zapewniają długotrwałe przechowywanie produktów, ochronę przed wilgocią i utlenianiem. Opakowanie NOW Foods wykonane jest z wytrzymałego i nietoksycznego plastiku ekologicznego. Materiał nadaje się do recyklingu

, a

jedną z podstawowych wartości NOW Foods jest użyteczność. Wysoki stopień ekstrakcji roślin, naukowo udowodnione formuły i zasady przyjmowania sprawiają, że witaminy Now Foods są skuteczne i popularne na świecie.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.