jagody goji na odchudzanie

jagody goji na odchudzanie

Stosowanie jagód goji wspomaga spalanie tłuszczu, a ta właściwość jest obecnie szeroko stosowana w różnych metodach odchudzania. Pragnienie współczesnych ludzi, aby dobrze wyglądać, dało początek nowym odkryciom naukowców w dziedzinie spalaczy tłuszczu. Oprócz produkcji leków syntetycznych badane są również naturalne środki zaradcze.

Jagody Goji – jest to naturalny środek, z którego może skorzystać absolutnie każdy.

Istnieje kilka przepisów na zażywanie jagód goji, oto najpopularniejsze:

  • Przyjmuj codzienną dawkę jagód i włóż je do termosu, a następnie zalej 500 ml gorącej wody (nie wrzącej wody). Jagody należy podawać przez 30 minut. Napój wypija się po pół szklanki 2-3 razy dziennie.
  • W 400 ml wody zaparza się pełną łyżkę suchych jagód. Odwar wraz z owocami przyjmuje się 2 razy dziennie: 200 ml na pusty żołądek i 200 ml przed obiadem.
  • Dodaj 5-6 jagód do herbaty, ten dodatek zapewni Twojemu napojowi korzyść i nowy smak.

Sok z Goji pije się 30 ml na pusty żołądek przed śniadaniem i 30 ml przed obiadem.

Goji na odchudzanie można kupićw sklepie internetowym Biotus w postaci jagód, ekstrakt lub sok. Nasi pracownicy zawsze pomogą w wyborze.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.