Cudowna jagoda - acai

Cudowna jagoda - acai

Asai – najbogatszy pokarm w zawartość przeciwutleniaczy na Ziemi. Jest to lek na starość, który jest obecnie popularny na całym świecie.

Acai Sok jagodowy szeroko stosowany w kosmetyce, jest wspaniałym środkiem nawilżającym skórę i włosy.

Olej acai jest dość rzadki, zwłaszcza naturalny olej z nasion samej jagody (a nie oliwa z oliwek). jagody). To niezbędny produkt kosmetyczny i leczniczy. W domu jagody – Brazylia olej acai jest stosowany w leczeniu chorób skóry. Robię z niego maski, balsamy i różne balsamy.

W kuchni jagody acai są cenione przez smakoszy za ich wyjątkowy smak. Co więcej, istnieje kilka opinii na temat tego, jak ta jagoda przypomina: od gołębi i jeżyn, czerwonych winogron po orzechy z czekoladą. To naprawdę smaczny dodatek do codziennej diety.

Jednak główne zastosowanie acai (świeżego lub suszonego, w postaci soku itp.) – To walka ze starością. Dla kobiet ta jagoda jest niezastąpiona w okresie menopauzy. Mężczyznom zaleca się stosowanie tego suplementu w celu zapobiegania zapaleniu gruczołu krokowego i impotencji.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.