Urodziny oficjalnej rezydencji witamin - Biotus: historia sukcesu firmy

Urodziny oficjalnej rezydencji witamin - Biotus: historia sukcesu firmy

Ten tydzień jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ dokładnie 3 lata temu  Olga Kozyuba, założycielka firmy, zwróciła się do swojego męża Dmitrija Grekulova, który miał wówczas własny sklep internetowy, z propozycję zainwestowania w jej biznes. Na co otrzymałem kategoryczne „nie”. W zamian Dmitry zaproponował, że spróbuje założyć firmę na swojej stronie internetowej (był to internetowy sklep ze sprzętem sieciowym), wystawiając na sprzedaż słoiki z tabletkami w celu przetestowania sukcesu.

 

Podczas studiów Olga marzyła o robieniu interesów, więc propozycja męża była dla niej świetnym początkiem. W ciągu dnia Olga opiekowała się dzieckiem, więc w nocy trzeba było dodawać produkty do witryny.  .

Ciężko było zacząć, ale dwa miesiące później Dmitry zadzwonił pewnego dnia i powiedział, że na stronie są dwa zamówienia na witaminy. To było w 2014 roku, a założyciele wciąż pamiętają, że pierwsze zamówienie to witaminy dla kobiet w ciąży i olej rybny, potem ten klient wielokrotnie zamawiał towar, ale już w Biotusie sklep.

”Nawiasem mówiąc, pomysł na imię wcale nie należy do mnie, ale do mojego syna i męża. Nie ma romantycznych podtekstów. „Biografia” pojawiły się jakoś same z siebie i jasne jest, dlaczego takie skojarzenia powstały, ale zakończenie… próbowaliśmy wychwycić coś, czego wcześniej nie słyszeliśmy. Tak powstał „Biotus”, mówi Olga.

 

Now Biotus jest oficjalnym dystrybutorem sześciu wiodących amerykańskich firm produkujących biododatki i produkty do zdrowego stylu życia, a do końca roku firma planuje podpisać umowy z czterema kolejnymi. Nasza firma prężnie się rozwija, a teraz na stronie można znaleźć ponad 25 tysięcy produktów ponad 500 różnych marek na całym świecie. Wszystkie towary są dostępne dla Państwa w dowolnym dniu zamówienia (lub następnego dnia, jeśli zamówienie składane jest po godzinie 12:00) lub z czasem dostawy 4-5 dni.

 

Przez cały tydzień będziemy świętować nasze Urodziny i nie zostawimy Cię bez prezentu. Dlatego przez cały tydzień wszystkie produkty na stronie Biotus będą miały 10% rabatu. Bądź piękna i zdrowa z Biotusem!

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.