Facebook Pixel

Do włosów, ciała i twarzy – olej kokosowy

Do włosów, ciała i twarzy – olej kokosowy

Olej kokosowy to jeden z najpopularniejszych, wszechstronnych i niedrogich produktów kosmetycznych do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Naturalny i bardzo skuteczny produkt, który znajduje zastosowanie w kosmetyce i kuchni. Dla kosmetologii – olej tłoczony na zimno, olej tłoczony na gorąco jest używany do żywności.

Kokos olejek do włosów lepiej używać nierafinowanego. Olejek wetrzyj w skórę głowy, a następnie rozprowadź na suchych włosach, trzymaj od 30 minut do 1,5 godziny, owijając głowę ręcznikiem. Maseczkę bardzo łatwo zmywa się wodą i szamponem. Włosy staną się lśniące i będą wyglądać dobrze. Jeśli nie masz ochoty i czasu na utrzymywanie olejku na włosach przez długi czas, możesz nakładać go na 10-15 minut przed każdym szamponem.

Dla ciała i twarzy będzie to skuteczniejsze w stosowaniu rafinowanego oleju kokosowego. Produkt łatwo i szybko wchłania się w skórę, czyniąc ją gładszą i aksamitną. To wspaniałe narzędzie do pielęgnacji dekoltu, dłoni, stóp, paznokci i skórek. Może być również stosowany jako środek na oparzenia słoneczne, a także dla bardziej równomiernej i pięknej opalenizny.

Dodaj kilka kropli oleju kokosowego do kremu do twarzy, a pomoże wygładzić zmarszczki.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.