Facebook Pixel

Dmitrij Mamontow: „Piękno bez narażania zdrowia”

Dmitrij Mamontow: „Piękno bez narażania zdrowia”

Trudno wątpić w radę Dmitrija Mamontowa od trenera zdrowia z ponad 15-letnim doświadczeniem, konsultanta wellness i dietetyka, twórcy oryginalnej metodologii Equimax. Szkoli i konsultuje się z gwiazdami telewizji i showbiznesu, a efekty jego rekomendacji widzimy na ekranach każdego dnia. Główna zasada wyznawana przez Dmitrija: „Piękno bez narażania zdrowia”. Porady trenera są krótkie, konkretne i pojemne – jako plan do natychmiastowej realizacji!

1. Jakie zasady żywieniowe stosujesz?

Intuicyjne odżywianie. Samo ciało doskonale wie, czego potrzebuje. Musisz tylko nauczyć się poprawnie to słyszeć i rozumieć.

2. Czy podczas treningu siłowego i cardio wzrasta spożycie witamin i minerałów?

Metabolizm przyspiesza, a spożycie składników odżywczych wzrasta wprost proporcjonalnie do stopnia ładunku. Oczywiście te koszty trzeba uzupełnić!

 3. Czy dodatkowe przyjmowanie witamin wpływa na wzrost mięśni i przyrosty siły?

Spożywanie bioaktywnych suplementów pośrednio wpływa na efektywność treningu.
Poprawiają ogólną kondycję organizmu i stymulują funkcje regeneracyjne.

Jeśli chodzi o sport, odżywianie sportowe jest niezbędne dla tych, którzy regularnie trenują i chcą uzyskać piękną ulgę.

 

14484616_10210672853207514_4759023976948114469_n.jpg

4. Czy odczuwasz brak energii, gdy nie spożywasz kompleksów witaminowo-mineralnych? Jakie kompleksy witaminowo-mineralne występują w Twojej diecie i jak wpływają na wytrzymałość, wyniki sportowe, ogólny ton, nastrój?

Nie czuję brak energii. Pamiętaj jednak, że regularnie biorę suplementy mineralne, takie jak cynk, selen, magnez, pyłek, spirulina, Perga. Poprawiają funkcje regeneracji i skracają czas regeneracji po ciężkich obciążeniach. A co najważniejsze dają uczucie lekkości, poprawiają i utrzymują relief oraz kształt.


5. Który z poniższych leków poleciłbyś wszystkim?

Wszystkie powyższe! A także witaminy grupa B, aminokwasy BCAA, białka serwatkowe i konopne, Animal Pak Universum. W przeciwnym razie zalecenia są indywidualne: wybór zależy od pragnień i celów konkretnej osoby.

6. Czy słyszałeś od klientów jakieś nieporozumienia na temat żywienia sportowców?

Istnieje wiele nieporozumień na temat żywienia sportowców i słyszę je dość często, także od klientów . Najczęstszy mit – że białko i aminokwasy są złe.

 

13497743_1333594593334955_3937497511501178838_o.jpg

7. Jakim markom i markom kompleksów witaminowo-mineralnych ufasz?

Są to głównie marki amerykańskie z międzynarodowymi certyfikatami jakości, takimi jak Now Foods, Solgar,  Animal Pak Universum
Zawartość
  • 1. Jakie zasady żywieniowe stosujesz?
  • 2. Czy podczas treningu siłowego i cardio wzrasta spożycie witamin i minerałów?
  • 3. Czy dodatkowe przyjmowanie witamin wpływa na wzrost mięśni i przyrosty siły?
  • 5. Który z poniższych leków poleciłbyś wszystkim?
  • 6. Czy słyszałeś od klientów jakieś nieporozumienia na temat żywienia sportowców?
  • 7. Jakim markom i markom kompleksów witaminowo-mineralnych ufasz?
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.