Facebook Pixel

Kwas foliowy na problemy z włosami

Kwas foliowy na problemy z włosami

Kto lubi matowe i szorstkie włosy? Jeśli twoje włosy są osłabione i bardziej wypadają  – powinno to być problemem. Wygląd, gęstość, połysk i miękkość włosów to główne zewnętrzne wskaźniki zdrowia danej osoby.

Problemy z włosami mogą wskazywać na potrzebę przyjmowania suplementów kwasu foliowego. Niestety nie wszystkie gotowe kompleksy witaminowe zawierają tę ważną substancję, dlatego sezonowy zestaw witamin trzeba skompletować ze specjalistą.

Co mogę zrobić z kwasem foliowym? Po wypiciu serii leków zauważysz znaczny wzrost wzrostu włosów, zaprzestanie wypadania włosów, poprawę łodyg włosów (nawet wizualnie włosy będą wyglądać lepiej).

Dbanie o swoje ciało wymaga uwagi dla siebie. Zauważaj zmiany zewnętrzne, słuchaj swoich pragnień i niechęci, bo zbyt często zmęczenie przypisujemy lenistwu, pogorszeniu wyglądu – na wiek itp. Środki zapobiegawcze są zawsze skuteczniejsze i, co ważne, tańsze niż walka z chorobami i ich skutkami. 

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.