Jak przygotować swoje ciało na Boże Narodzenie

Jak przygotować swoje ciało na Boże Narodzenie

Na stoły ukraińskiego Nowego Roku pamięta się zawsze obfitość potraw, których zwykle nie pozwalamy sobie na zjedzenie w takich ilościach przez cały rok . Taka gastronomiczna paleta potraw czasami prowadzi do przejadania się, ale zawsze można to naprawić, stosując się do kilku wskazówek.

Wiemy, jak bardzo chcesz wyglądać świetnie na Nowy Rok, ale przed sylwestrową ucztą nie idź na dietę. Dni postu najlepiej wykonywać po świętowaniu.

A wszystko dlatego, że żywienie niskoenergetyczne nie dostarcza naszemu organizmowi wszystkich składników odżywczych, których tak bardzo potrzebuje. Co może prowadzić do niestrawności. Ale jeśli ci się to przydarzyło, to podczas świątecznego drinka preparat enzymów trawiennych, który ułatwi pracę wątroby i trzustki.

 

Nie czekaj cały dzień, aż zegar wybije, aby dobrze zjeść, nie zapomnij jeść w ciągu dnia, a także nie zapomnij to drink.

 

Szklanka musująca wino, dzwonki, cenione życzenia &mdash ; To są wszystkie tradycje Nowego Roku. Oprócz jedzenia na naszych stołach zwykle jest alkohol i nie mówimy, żebyś nie pił. Główny – nie zapomnij o środku, ale jeśli nie tolerujesz napojów alkoholowych, lepiej oprzeć się tej pokusie. I nie zapomnij wypić dużej ilości płynów przed i po uczcie — pomoże to zmniejszyć wpływ alkoholu na organizm.

Wiele osób jest przyzwyczajonych do picia alkoholu z napojami gazowanymi, ale zawarty tam dwutlenek węgla przyspiesza wchłanianie alkoholu do krwi. A jak już wiesz, eksperci zalecają spożywanie alkoholu, aby napój nie wchłaniał się tak szybko w żołądku. Aby zmniejszyć obciążenie wątroby podczas uroczystości, konieczne jest wsparcie jej składnikami odżywczymi, a także promowanie procesu detoksykacji za pomocą witaminy wątrobowe.

  ;

Jeśli nadal nie rozumiesz, jak Twoje ciało reaguje na alkohol, zwróć uwagę do pierwszej szklanki napoju. Czy na twarzy, szyi lub klatce piersiowej pojawiły się czerwonawe plamy, tzw. rumieniec alkoholowy? Sugeruje to, że twoje ciało nie ma enzymów rozkładających alkohol. Więc nie jesteś odporny na taki czynnik jak kac. I musisz poprawić swój metabolizm za pomocą leków, które pomogą oczyść ciało po głośnych ucztach.

 

Zdajemy sobie sprawę, że problemowi łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego oprócz kilku wskazówek, o których pisaliśmy powyżej, sugerujemy zwrócenie uwagi na hepatoprotektory — Są to środki, które pomogą chronić wątrobę i przewód pokarmowy. Daj pierwszeństwo nie kompozycji leczniczej, ale prostym witaminom, które nasycą twoje ciało składnikami odżywczymi.

 

Życzymy zdrowych wakacji!


Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.