Facebook Pixel

Dlaczego lepiej kupić kwas hialuronowy Solgar?

Dlaczego lepiej kupić kwas hialuronowy Solgar?

Kwas hialuronowy występuje w wysokich stężeniach w tkankach łącznych i nabłonkowych, a także w tkankach gałki ocznej. W przemyśle farmaceutycznym kwas hialuronowy jest ekstrahowany z zarozumiałego grzebienia lub sztucznie produkowany w laboratorium.

 Kwas hialuronowy jest stosowany w chorobach stawów, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów; w okulistyce – podczas operacji usuwania zaćmy i przeszczepów rogówki; w chirurgii plastycznej – wypełniacz do ust; do gojenia ran, oparzeń, wrzodów; do nawilżenia skóry.

Kwas hialuronowy Solgar nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, kazeiny, soi. Różni się jakością i skuteczniejszym działaniem w porównaniu z podobnymi produktami innych marek (ocena 4,5 w 5-stopniowej skali). Według badań przeprowadzonych przez 5 lat, osoby stosujące kwas hialuronowy Solgar osiągnęły znaczną poprawę zdrowia i wyglądu.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.