Facebook Pixel

Rozpoczyna się święto - Biotus daje prezenty!

Rozpoczyna się święto - Biotus daje prezenty!

Zamów dowolną ilość między 15.10.2019 a 20.10.2019 i Uzyskaj dwa rabaty w wysokości 5% na całą gamę produktów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

• Pierwsze 5% zniżki na zamówienia od 15 do 20 października 2019 r.

• Oraz kod promocyjny z 5% rabatem na kolejny zakup towarów, które są na stanie do 28 listopada 2019

Jesteśmy wdzięczni, że wybierasz nas od pięciu lat, bo zaufano nam, co najcenniejsze -zdrowie!

Z biegiem lat staliśmy się wierni pomocnicy w opiece nad Waszymi dziećmi, rodzicami i bliskimi, a to jest nasza największa duma i osiągnięcie! Zespół Biotus codziennie pracuje nad ulepszaniem usługi, wyszukiwaniem najlepszych światowych innowacji i zdobywaniem nowej wiedzy, która będzie dla Ciebie przydatna.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe, ciekawe i postępowe w dziedzinie zdrowia i długowieczności, nie poprzestajemy na tym i chcemy zaoferować maksimum naszym klientom.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.