Facebook Pixel

Atrakcyjność – od czego to zależy?

Atrakcyjność – od czego to zależy?

Atrakcyjność – od czego to zależy? Jacy ludzie są uważani za atrakcyjnych i dlaczego? Oczywiście istnieją dane wrodzone, takie jak wzrost, rysy twarzy, kolor oczu i włosów. Istnieje osobisty urok – umiejętność komunikowania się z ludźmi w sposób, który uszczęśliwia ich i Ciebie. Jest dobry gust, wyczucie stylu, co pomaga podkreślić godność własnego wyglądu i wzbudzić zainteresowanie m.in. Ale jest jeszcze jeden czynnik, którego wielu nie docenia, – to zdrowie. Ale zdrowe ciało jest atrakcyjne bez względu na to, w co się ubiera.

Wiele z nich wspiera zdrową skórę i włosy za pomocą kompleksów witaminowych. Ale nie wszystkie kompleksy są skuteczne. Ponieważ zawarte w nich witaminy wchłaniają się dopiero w interakcji z innymi mikroelementami i aminokwasami. Biotus poleca kompleks kosmetyczny Solar, którego składniki są dobrane i zbilansowane w taki sposób, aby wszystkie były jak najefektywniej przyswajalne. Kompleks ma na celu stymulację kolagenu – główny składnik skóry, włosów i paznokci. Zawiera również substancje, które biorą udział w procesach odmładzania komórek i zapobiegają procesom starzenia. Nacisk kładzie się na witaminę C (200% dziennego zapotrzebowania), cynk i miedź. Cynk – główny pierwiastek śladowy, który wpływa na siłę i połysk włosów i paznokci, a także gładkość skóry i jednolitość cery. Cynk i miedź – substancje niezbędne do nasycenia komórek tlenem i regulacji kolorytu skóry. A miedź poprawia metabolizm, dostarcza komórkom tlenu. Oba te pierwiastki śladowe są prawie niemożliwe do uzyskania w wymaganej ilości tylko z pożywienia: zwykła dieta zapewnia 10 procent zalecanej dziennej dawki. Preparat zawiera 100% obu pierwiastków śladowych.

Wśród innych substancji – krzem, niezbędny do pełnego wchłonięcia cynku i miedzi przez organizm. Substancja MSM, która wspomaga wchłanianie witamin, poprawia wzrost włosów i zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Aminokwas proliny wzmacnia stawy i paznokcie. I lizyna – aminokwas znajdujący się w białkach. Chroni organizm przed wirusami (np. opryszczką), stymuluje tworzenie kolagenu i naprawę tkanek oraz poprawia jakość krwi. Formuła leku produkowana jest od 1947 roku! Jest bezmleczny, bezglutenowy, bez pszenicy, odpowiedni dla wegetarian i certyfikowany halal i koszerny.

Ponieważ – aktywna formuła biologiczna, przed zastosowaniem w okresie ciąży i karmienia piersią zaleca się skonsultowanie się z lekarzem.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.