Facebook Pixel

Tłuszcz rybny

Tłuszcz rybny

olej rybny – to naturalna bomba witaminowa dla naszego organizmu:
witamina A, która odpowiada za zdrowie paznokci, włosów, skóry;
witamina D – transporter fosforu i potasu do naszych komórek, odpowiada za zdrowie układu nerwowego, kości i zębów;
oraz najcenniejsze i niezbędne dla organizmu kwasy tłuszczowe – Omega 3, której nasz organizm nie wytwarza samodzielnie, a może pozyskać tylko z pożywienia.
Jesteśmy pewni, że większość z nas pamięta smak tej substancji z dzieciństwa, co mało kto lubił, ale niepodważalność autorytetu rodzicielskiego i pewność, że olej rybny jest po prostu niezbędny organizmowi dziecka, zmusza nas do jego wchłaniania niemal codziennie.
Teraz nie ma potrzeby wykonywania tej nieprzyjemnej procedury, ponieważ współcześni producenci oferują nam szeroki wybór kapsułek z olejem rybim. Recepcja, która nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.