Facebook Pixel

Nasiona chia to niezwykle zdrowy produkt dostępny dla każdego.

Nasiona chia to niezwykle zdrowy produkt dostępny dla każdego.

Nasiona Chia – to produkt z dalekiej Ameryki Południowej, który zjadali Aztekowie, Inkowie, Majowie. A starożytni dużo wiedzieli o naprawdę pożywnych i zdrowych produktach, więc dlaczego nie wykorzystać mądrości starożytnych dla dobra swojego zdrowia i urody?

Ten wyjątkowy produkt zwiększa wytrzymałość fizyczną organizmu i poprawia ogólne samopoczucie. Nasiona są bogate w:

  • wapń
  • przeciwutleniacze
  • błonnik
  • potas
  • omega- 3 jak
  • magnez
  • żelazo

Imponujące, prawda? Nasiona chia można spożywać samodzielnie lub można je dodawać do innych potraw podczas przygotowywania sałatek, dań głównych i pierwszych, różnych sosów i dressingów itp. Co ciekawe 1 łyżka tego produktu może zastąpić 1 jajko w pieczeniu, to funkcja jest szczególnie przydatna przy przygotowywaniu dań wegetariańskich.

Ten całkowicie wyjątkowy produkt, który pomaga schudnąć i wyglądać młodziej, poprawia samopoczucie i siłę, obniża poziom cholesterolu i poprawia pracę serca, stabilizuje poziom cukru we krwi i obniża ciśnienie krwi.

Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.