Zdrowie i długowieczność z Life Extension

Zdrowie i długowieczność z Life Extension

Biotus — Oficjalna rezydencja witamin prężnie się rozwija, a od niedawna zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem kolejnej amerykańskiej marki .

Life Extension specjalizuje się zarówno w witaminach, jak i anty kremy do starzenia. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1980 roku, a początkowym celem było opracowanie produktów przeciwstarzeniowych. Na początku swojej podróży firmie udało się przyciągnąć inwestorów (150 mln USD), którzy byli zainteresowani opracowywaniem leków w tym obszarze. Firma opracowała również wiele różnych witamin.

Fakty o firmie

Life Extension – jest pierwszą firmą, która stosuje małe dawki aspiryny w walce z zawałem serca. A teraz jest praktykowany w medycynie na całym świecie.

To naukowcy Life Extension jako pierwsi odkryli korzystne właściwości Koenzym Q10 dla zdrowia serca. Ujawnili również wpływ wielonienasyconego kwasu tłuszczowego Omega-3 na czynność serca.

W 1990 roku firma zaczęła skutecznie stosować melatoninę przeciwko starzenie się. Po długich badaniach napisano kilka książek o tym, jak melatonina wpływa na nasze ciała. Naukowcy tej firmy odkryli także objawy niebezpiecznego stanu organizmu, leki na depresję i lekarstwo na zapalenie wątroby typu C.

W kolejnych latach , naukowcy z Life Extension skupili się na badaniach nad starzeniem się i powiedzieli całemu światu, jak  przeciwutleniacze pomagają w walce z miażdżycą, a następnie zaczęli opracowywać lek na zespół Alzheimera.

Według amerykańskiego miarodajnego rankingu Consumer Lab marka Life Extension zdobyła 4 z 8 nominacji w kategorii „Zadowolenie klienta w branży leków specjalistycznych”. Żadna wiodąca marka witamin w USA nie otrzymała wcześniej tylu nagród.

Teraz możesz znaleźć uznaną markę na całym świecie na naszej stronie internetowej. Zamów witaminy z Life Extension w sklepie internetowym biotus.ua —  dostarczamy z USA z gwarancją jakości.

Zawartość
  • Fakty o firmie
Zastrzeżenie

Ten blog nie jest przeznaczony do udzielania diagnozy, leczenia ani porad medycznych. Informacje na tym blogu są podane wyłącznie w celach informacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wszelkich diagnoz i zabiegów medycznych i zdrowotnych. Informacji na tym blogu nie należy traktować jako substytutu konsultacji z lekarzem. Twierdzenia dotyczące konkretnych produktów w artykułach tego bloga nie są potwierdzone w leczeniu, diagnozowaniu lub zapobieganiu chorobom.

Podobał Ci się ten post?
0
0
Komentarze do artykułu
Brak recenzji
Dodaj swoją opinię

Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.